Praca w Wenecji (recepcja)

Termin: 01.06.2017 - 30.06.2017

 

 

SMART HOTELS & HOSTELS to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma w branży hotelarskiej, prowadząca rozbudowaną sieć obiektów noclegowych zarówno w Polsce, jak i za granicą.

 
Nie osiągnęlibyśmy sukcesu i uznania w branży bez grona oddanych pracowników. Dzięki dbałości o relacje, swobodną atmosferę pracy i współdziałanie stworzyliśmy młody zespół ludzi z pasją, gotowych na przygody i nietuzinkowe wyzwania.

W miesiącach letnich zapraszamy do topowych miast europejskich, m.in. Wenecji, Wiednia, Salzburga i Pragi. W ciągu roku natomiast oferujemy zatrudnienie w Krakowie, Warszawie, Poznaniu i Bratysławie, a każdy z wymienionych obiektów jest zlokalizowany w ścisłym centrum miasta. Sam proces rekrutacji jest szybki (dwuetapowy) i sprawny, a po przyjęciu do pracy zapewniamy pakiet szkoleń wewnętrznych, umożliwiający płynne i szybkie wdrożenie się w nowe obowiązki. 

 

Obiecujemy niezapomnianą przygodę!

Przygodę z turystami z całego świata, a dzięki temu bieżący kontakt z językami obcymi i możliwość ich szlifowania! Poznanie rzeszy młodych i energicznych ludzi, którzy niekiedy stają się naszymi przyjaciółmi.

U nas każdy ma szansę na zdobycie cennego doświadczenia w różnych działach, pod okiem przychylnych kolegów-przełożonych. Indywidualne podejście do każdego z debiutantów pozwala na rozpoznanie ich mocnych stron i zapewnienie ścieżki kariery dostosowanej do tych predyspozycji. Nie zapominamy także o przejrzystym i efektywnym systemie motywacyjnym,  bieżącej ewaluacji pracy oraz częstych imprezach integracyjnych.

Jasna struktura firmy oraz dotychczasowe osiągnięcia naszej młodej ekipy z powodzeniem dowodzą, że poziom pracy w sektorze turystycznym w firmie z polskim kapitałem może być równie wysoki jak w zagranicznych korporacjach.

Obecnie poszukujemy recepcjonistów do hosteli w samym sercu Wenecji! Jeśli jesteście zainteresowani spędzeniem swoich wakacji w tym mieście i przy okazji szukacie pracy -  to nie zapomnijcie otworzyć załącznika tej wiadomości ;)
 
www.shh.travel

Smart Hotels & Hostels

Wielopole 16/8

31-072 Kraków, Polska

tel. +48 12 422 32 58

fax. +48 12 422 99 86

www.shh.travel

 

Henryk Miszalski

Co-owner, Marketing

tel. +48 502 051 934

hmiszalski@shh.travel

Data opublikowania: 01.06.2017
Osoba publikująca: Barbara Nowak