Krotrans Logistics - język rumuński

Termin: 26.09.2017 - 31.12.2019

Krotrans Logistics, międzynarodowa firma o ugruntowanej pozycji na rynkach europejskich, świadcząca usługi spedycyjne w zakresie międzynarodowego, specjalistycznego transportu drogowego cysternami spożywczymi, chłodniami oraz plandekami.

Poszukujemy osób na stanowisko : Konsultant ds. kontaktów międzynarodowych

Oferta dedykowana dla studentów filologii rumuńskiej bądź osób biegle mówiących w języku rumuńskim spełniających poniższe kryteria.

Wymagania:
- status ucznia/studenta

- ukończone 18 lat

- b. dobra znajomość języka rumuńskiego (j. angielski będzie dodatkowym atutem)

- komunikatywność

Opis stanowiska pracy:

- Wykonywanie połączeń telefonicznych do kontrahentów z rynku rumuńskiego

- Rzetelne wykonie powierzonego zadanie zgodnie z przekazanymi  wcześniej instrukcjami

Oferujemy:
- możliwość dopasowania grafiku do dyspozycyjności
- zatrudnienie na mocy umowy o dzieło
- możliwość nabycia cennego doświadczenia

- szkolenie z zakresu komunikacji

- możliwość podjęcia stałej współpracy po realizacji zlecenia.

- atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesyłanie CV z dopisaną klauzulą:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”.

Krotrans Logistics Sp. z o.o.

Ul. Browarowa 21

43-100 Tychy

NIP: 6462928260

Tel.: +48 32 707 03 23

Fax: +48 32 707 03 21

www.krotrans.de

Data opublikowania: 26.09.2017
Osoba publikująca: Barbara Nowak