ANSWEAR.com - język francuski

Termin: 18.06.2018 - 15.07.2018

ANSWEAR.com to nowoczesny multibrandowy sklep odzieżowy oferujący on-line ubrania i akcesoria prawie 300 światowych marek. Zespół ekspertów w obszarze mody i e-commerce każdego dnia przyczynia się do wielu sukcesów w Polsce oraz na rynkach zagranicznych, na których działa sklep. Jeśli lubisz wyzwania i nie obawiasz się wypłynąć z nami na szerokie wody,

dołącz do zespołu naszej marki własnej na stanowisko:

ASYSTENT KUPCA Z JĘZYKIEM FRANCUSKIM

Miejsce pracy: Kraków

GŁÓWNE ZADANIA:

  •      Wsparcie zespołu w kontaktach z dostawcami (rynek francuski i angielski)
  •          Pomoc w przygotowaniu i obsłudze zamówień
  •          Raportowanie oraz awizacja dostaw
  •          Kontrola dokumentów przewozowych
  •          Aktualizacja danych w systemie

wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowany kierunek Handel Zagraniczny)
  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego oraz angielskiego w mowie i piśmie
  • Dobra organizacja i umiejętność pracy w zespole
  • Kreatywność i wysokie umiejętności analityczne
  • Zainteresowanie modą i branżą odzieżową

OFERUJEMY:

  • Udział w projekcie o międzynarodowym zasięgu
  • Wyjazdy zagraniczne do dostawców
  • Pracę w sympatycznym, młodym zespole dla niezwykle dynamicznie rozwijającej się marki
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Atrakcyjne rabaty na marki odzieżowe z całego świata
  • Prywatną opiekę medyczną oraz karty MultiSport
  • Ubezpieczenia grupowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego poprzez formularz dostępny pod linkiem:

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Data opublikowania: 18.06.2018
Osoba publikująca: Barbara Nowak