Spotkanie poświęcone Szkole Prawa Francuskiego

Termin: 26.10.2018
Miejsce: Sala A3, al. Mickiewicza 9A

Instytut Filologii Romańskiej wraz z Ośrodkiem Koordynacyjnym Szkół Praw Obcych na Wydziale Prawa i Administracji UJ serdecznie zapraszają wszystkich studentów władających językiem francuskim na spotkanie poświęcone możliwości realizacji programów dodatkowych związanych z francuskim prawem na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Podczas spotkania prof. Pierre Serrand z Université d’Orléans opowie studentom, jakie możliwości daje współpraca naszego Uniwersytetu z Uniwersytetem w Orleanie i zachęci studentów do uczestnictwa w programach francuskojęzycznych organizowanych na Wydziale Prawa i Administracji UJ, zaadresowanych nie tylko do studentów prawa, ale też do każdego, kto chce bliżej poznać funkcjonowanie francuskiego systemu prawa i pogłębić swoją znajomość prawniczego języka francuskiego. Szczególnie zachęcamy do udziału w spotkaniu osoby rozważające pracę jako tłumacz przysięgły języka francuskiego.

Spotkanie odbędzie się w dniu 26 października 2018 r. (piątek) o godzinie 11:30 w Sali A3 w budynku przy ul. Mickiewicza 9A.

Data opublikowania: 23.10.2018
Osoba publikująca: Łukasz Bieńkowski