Śniadania tłumaczy

Termin: 08.01.2018

 

 

ŚNIADANIA TŁUMACZY - WARSZTATY PRZEKŁADU Z J.HISZPAŃSKIEGO

Koło Przekładoznawców wKoło Tłumaczeń, Krakowskie Biuro Festiwalowe i Centrum Badań Przekładoznawczych UJ serdecznie zapraszają wszystkich młodych adeptów sztuki przekładu literackiego zainteresowanych szlifowaniem praktycznych umiejętności na wyjątkowe spotkania:

Śniadania tłumaczy.

Śniadania tłumaczy składać się będą z dwóch części. Pierwsza będzie miała nieco luźniejszy charakter – podczas wspólnego śniadania będziemy dzielić się nowościami ze świata przekładu i informacjami o ciekawych wydarzeniach. Drugą część spotkania stanowić będą warsztaty z udziałem Gościa, adresowane do osób zainteresowanych pracą nad przekładem konkretnego tekstu i zmierzeniem się z problemami tłumaczeniowym, nad którymi chciałby zastanowić się wspólnie z młodymi tłumaczami.

Śniadania tłumaczy będą odbywać się w sobotnie przedpołudnia (9:30-12:30) w Pawilonie Wyspiańskiego w Krakowie (pl. Wszystkich Świętych 2). 

Przyjmujemy zapisy (link do formularza poniżej) na śniadanie styczniowe (12.01.2019), podczas którego warsztaty z przekładu z języka hiszpańskiego poprowadzi Marzena Chrobak.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń. Nie zwlekajcie!
Zapisy: https://goo.gl/forms/BwAlTHcPYwcq6PUC

 

Data opublikowania: 08.01.2019
Osoba publikująca: Agnieszka Kocik