Szybka Rekrutacja - State Street Bank International

Termin: 17.01.2019

Szybka Rekrutacja - State Street Bank International

Biuro Karier UJ oraz State Street Bank International zapraszają na spotkanie z przedstawicielami Firmy. W ramach wydarzenia będzie przedstawiona droga Szybkiej Rekrutacji, z której będą mogli skorzystać Uczestnicy.

Szybka Rekrutacja umożliwia znacznie dogodniejszą, z perspektywy kandydata, możliwość zaaplikowania na wybrane stanowiska w State Street. Dzięki temu rozwiązaniu minimalizowany jest stres związany ze standardowym procesem rekrutacyjnym. Wzięcie udziału w Szybkiej Rekrutacji nie blokuje możliwości aplikowania na inne otwarte pozycje. Jest to również bardzo dogodną formą sprawdzenia swoich mocnych i słabszych stron, dzięki czemu Kandydat będzie znacznie lepiej mógł przygotować się na finalną rozmowę.

W trakcie prezentacji zostaną również przedstawione Zespoły, do których poszukiwani są kandydaci posługujący się językami francuskim, niemieckim bądź włoskim. Managerowie zaprezentują benefity przygotowane dla  pracowników State Street. Przybliżą również specyfikę branży i strukturę Departamentów.

Dla wielu osób możliwość pracy w branży finansowej wydaje się być odległą od ich zainteresowań bądź ścieżki edukacyjnej. W ramach spotkania przedstawiciele State Street udowodnią, że każdy może znaleźć w tej firmie swoje miejsce.

Więcej informacji o otwartych pozycjach znajdziecie, klikając na link, który znajduje się poniżej:
https://statestreet.wd1.myworkdayjobs.com/Global/job/Krakow-Poland/Italian--German-and-French-Speaker-for-Junior-Financial-Roles-Associate-1_R-591934-1


Termin: 17.01.2019 (czwartek)
Godziny: 11.00 - 13.00
Miejsce: Wydział Polonistyki UJ, ul. Gołębia 16, sala 42
(wejście bramą przy ul. Gołębiej 18, należy przejść przez podwórko i skręcić w lewo)
Zapisy: http://oferty.kariera.uj.edu.pl/site/subscribe/WPH0BLUS
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

Data opublikowania: 10.01.2019
Osoba publikująca: Barbara Szczepanik