CAMERA JAGIELLONICA - wyróżnienie dla ULADZISLAUA SKARAKHODA, studenta I roku filologii francuskiej

CAMERA  JAGIELLONICA  - wyróżnienie dla ULADZISLAUA  SKARAKHODA, studenta I roku filologii francuskiej

Z przyjemnością i satysfakcją informujemy, że w 7 edycji konkursu fotograficznego Camera Jagiellonica wyróżnienie redakcji Alma Mater otrzymał student I roku filologii francuskiej Uladzislau Skarakhod. Wernisaż nagrodzonych prac i ogłoszenie wyników odbyło się 22 listopada 2023.

Konkurs obejmował 4 kategorie: Architektura, Życie studenckie, Impresje i Rok Wisławy Szymborskiej. Nagrodzona wyróżnieniem praca nosi tytuł: Book of Paderevianum. Ukaże się ona na czwartej stronie okładki najbliższego wydania Almy Mater.

Poniżej dwie fotografie, które Uladzislau wysłał na konkurs - nagrodzona Book of Paderevianum oraz Kolory października. Gratulujemy naszemu studentowi i do zobaczenia wernisażu prac Uladzislaua na Sony World Photography Awards - największym i najbardziej prestiżowym konkursie fotograficznym na świecie...